تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است
معرفی کشور اتریش
 معرفی کشور اتریش

اتریش (به آلمانی : Österreich) یکی از کشورهای اروپای غربی است . پایتخت آن وین است . این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک ، از شرق با اسلوواکی و مجارستان ، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم ‌مرز است .
اتریش تلفظ فرانسوی نام آلمانی آن کشور است . نام آلمانی آن یعنی اؤستررَیش برگرفته از دو واژه اؤستر (شرق) و رَیش (قلمرو و پادشاهی) است که در مجموع این نام به معنی پادشاهی شرقی است . پیشتر در سرزمینهای اسلامی ، از جمله ایران ، نام این کشور را نَمْسا (و در ایران گاه نَمْسه) می‌گفتند .
در اسناد دوره قاجار و پیش از آن ، واژهٔ نَمسا یا نَمسه به کشور اتریش اشاره دارد ؛ حتی زبان آلمانی را نیز زبان نَمْسَوی یا نَمْساوی می‌خواندند ، چرا که در آن دوره که هنوز کشور امپراتوری آلمان یکپارچه به‌ وجود نیامده بود ، امپراتوری‌های نمسا و پروس (و به ‌ویژه نمسا) پرقدرت‌ترین و نام‌آورترین کشورهای آلمانی‌ زبان ، و در نتیجه ، نماد این مردمان بودند .
اصل واژهٔ نمسا روسی (و یا شاید به بیان دقیقتر اسلاوی) است و به معنای گنگ . روس‌ها خارجی‌ها را با این نام می‌خواندند و به تدریج صرفاً در مورد مردم آلمانی ‌زبان و بالاخره در اشاره به مردم مهمترین کشور آلمانی ‌زبان آن دوران - اتریش – به ‌کار رفت . اكنون هم در زبان‌های اسلاوی (برای نمونه : به روسی неме�?цкий، بلغاری нем�?ки، چکی něm�?ina، لهستانی niemiecki، اسلواکی nem�?ina، اسلونیایی nemš�?ina، اوکرائینی німецька) و حتی زبان‌های غیراسلاوی اروپای شرقی (مانند مجاری német، رومانیایی nemţeşte) ، این واژه یا شبیه آن به ‌کار می‌رود .
واژهٔ نمسا در زبان‌های عربی و ترکی و فارسی هم برگرفته از نام روسی آن است . هنوز هم در زبان عربی به ‌جای اتریش یا همانندهای آن ، از واژهٔ نَمسا استفاده می‌شود . پیش از سده‌های میانه ، رومیان ، اتریش کنونی را نوریکوم می‌نامیدند . نام اتریش از دوره شارلمانی باقی ماند . اتریش تا سالیان درازی هویت سیاسی مستقلی نداشت و در سده‌های میانه بخشی از شاهنشاهی روم بشمار می‌آمد . در پایان سدهٔ ۱۳ رودلف هاپسبورگ بر اتریش کنونی چیره شد و خاندان هابسبورگ از آن به بعد تا قرن بیستم میلادی بر اتریش حکومت کردند .
بعد از فروپاشی شاهنشاهی روم در سال ۱۸۰۶، امپراتوری اتریش تشکیل شد . در ۱۸۶۷ امپراتوری دوگانه اتریش - مجارستان شکل گرفت که بعد از شکست نیروهای مرکزی در جنگ اول جهانی به چند بخش تقسیم شد . در ۱۹۳۳ انگلبرت دولفوس حکومتی با گرایش‌های فاشیستی برپا کرد . در ۱۹۳۸ هیتلر کشور اتریش را به آلمان منضم کرد . بعد از پایان جنگ دوم جهانی اتریش به اشغال متفقین درآمد و از ۱۹۵۵ به صورت جمهوری فعلی درآمد .

اتریش در یک نگاه

زبان :

-

دين :

-

تعداد توریست :

-

رشد جمعيت :

-

پایتخت :

وین

حکومت :

-

تعطیل ملی :

-

احزاب سیاسی :

-
معرفی اجمالی
ساختار دولتی

واحد پول :

-

شرکاء تجاری :

-

کشاورزی :

-

صنعت :

-

رشد اقتصادی :

-

خط تلفن :

-

همراه :

-

کاربر اینترنت :

-

شناسه اینترنت :

-

سایت :

-
ساختار اقتصادی
ساختار ارتباطات

مساحت :

-

آب و هوا :

-

همسایه ها :

-

منابع طبیعی :

-

اختلاف ساعت :

-

خطوط نفت :

-

زمینی :

-

راه آهن :

-

آبی :

-

فرودگاه :

-
ساختار جغرافیایی
ساختار حمل و نقل
جاذبه هاي گردشگری اتریش
Hallstatt

Hallstatt

بزرگ نمایی Hallstatt
Schönbrunn Palace1

Schönbrunn Palace1

بزرگ نمایی Schönbrunn Palace1
Innsbruck

Innsbruck

بزرگ نمایی Innsbruck
Town theater

Town theater

بزرگ نمایی Town theater
The Gloriette

The Gloriette

بزرگ نمایی The Gloriette
Salzburg

Salzburg

بزرگ نمایی Salzburg
تا  
E-nmad