تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است
معرفی کشور عمان
 معرفی کشور عمان

سلطان نشین عمان (به عربی : سلطنة عمان)‏ کشوری پادشاهی است در شرق شبه جزیره عربستان . پایتخت آن مسقط است . از شرق به دریای عرب و از شمال به دریای عمان محدود است . از جنوب با یمن همسایه است و از غرب با عربستان سعودی و امارت متحده عربی . قطعه کوچکی از عمان در قسمت جنوبی تنگه هرمز قرار دارد این قطعه از سرزمین اصلی جدا افتاده است . كشور عمان داراى شهرستانى برون ‌بومى است بنام شهرستان مدحاء ، كه در قسمت شمالی سلطنت عمان واقع شده‌ است . این شهرستان در وسط خاک امارات متحده عربی واقع شده ‌است بطوریکه خاک امارات از چهار جهت این شهرستان را احاطه نموده ‌است . جمعیت آن پیرامون ۲۶۰۰ نفر می‌باشد . همچنين دو روستا به نامهای شیص و نحوه که از توابع امارة شارجه از توابع امارات متحده عربی در وسط خاک‌های این شهرستان واقع می‌باشد .

تاریخ عمان
تاریخ عمان به دوران بسیار دور بر می‌گردد . به گفته باستانشناسان تاریخ عمان به هزاره دوازهم قبل از میلاد بر می‌گردد . در آن دوران عمان تازه از عصر یخبندان خارج شده بود . در آن دوران عمان سرزمینی سرسبز و حاصلخیز و پربار بوده است . در نتیجه حفریات و کنجکاوی در مناطق مختلف باستانی و قبرستانهای ولایت بریمی در منطقه ظاهره و ولایت ابراء در منطقه شرقی و محوت در منطقه وسطی و نزوی در منطقه داخلیه و دیگر مناطق سلطنت عمان و بویژه مناطق ساحلی . از این حفریات پیدا می‌شود که عمان در آن دوران روابط تجارتی گسترده‌ای در مابین فارس و هند و بلاد (مابین النهرین) یا میانرودان داشته ‌است و این روابط تجارتی متین بوده ‌است .

جغرافیا
کشور پادشاهی عمان دومین کشور بزرگی است در شبه جزیره عربستان از ناحیه مساحت ، و در حدود ۳۰۰ هزار کیلومتر مربع مساحت خاک عمان می‌باشد . بیشتر خاکهای عمان کوهستانی است و در اقصی جنوب جزیره عربستان واقع شده ‌است . در بیشتر بخش‌های کشور عمان رشته‌کوه‌های بزرگ و سخت‌گذر حجر که از دشت‌ها و جلگه‌های از رأس مسندم شروع می‌شود و در امتداد امارت رأس‌الخیمه و فجیره و سلطنت عمان می‌گذرد تا بیابان‌ها و هامون‌های «الجو» امتداد یافته ‌است می‌پوشاند . در مناطق داخلیه عمان نیز کوههای متعددی وجود دارد . بلندترین قلهٔ این رشته‌کوه‌های بزرگ که از این مناطق عبور می‌کند کوه حجر نامی می‌شود . در وسط این کوه جبل اخضر قرار دارد که ارتفاعش به ۳۰۷۵ متر می‌رسد . ارتفاعات این کوه رنگهای مختلفی دارد و بشکل مدرج است . این کوه در بین سهل و دشت و تپه ‌ماهورهای بزرگ واقع شده ‌است . در تباین خاک مناطق کشور عمان اختلاف گوناگونی وجود دارد ، زمینهای سبخ در کرانه دریا ، تا سهل حاصلخیر باطنه در جنوب شرقی و مسقط ، و از صحرای پهناور ربع‌الخالی تا حدود کوههای سرسبز صلاله که شبیه مناطق استوائی است . محدوده کشور عمان از مغرب امارات متحده عربی و عربستان سعودی ، از جنوب کشور یمن ، از شمال تنگه هرمز ، و از سمت مشرق به دریای عرب محدود می‌شود ، درازی ساحل عمان ۱۷۰۰ کیلومتر می‌باشد .
عمان از مناطق مناسب برای صخره‌نوردی است . بسیاری از صخره‌های سرزمین عمان در کف اقیانوس باستانی تتیس که میان ایران و عمان قرار داشت شکل گرفتند .

عمان در یک نگاه

زبان :

-

دين :

-

تعداد توریست :

-

رشد جمعيت :

-

پایتخت :

مسقط

حکومت :

-

تعطیل ملی :

-

احزاب سیاسی :

-
معرفی اجمالی
ساختار دولتی

واحد پول :

-

شرکاء تجاری :

-

کشاورزی :

-

صنعت :

-

رشد اقتصادی :

-

خط تلفن :

-

همراه :

-

کاربر اینترنت :

-

شناسه اینترنت :

-

سایت :

-
ساختار اقتصادی
ساختار ارتباطات

مساحت :

-

آب و هوا :

-

همسایه ها :

-

منابع طبیعی :

-

اختلاف ساعت :

-

خطوط نفت :

-

زمینی :

-

راه آهن :

-

آبی :

-

فرودگاه :

-
ساختار جغرافیایی
ساختار حمل و نقل
جاذبه هاي گردشگری عمان
masghat

masghat

بزرگ نمایی masghat
QAL.Khasab

QAL.Khasab

بزرگ نمایی QAL.Khasab
Park Rryam

Park Rryam

بزرگ نمایی Park Rryam
The Sultans Palace

The Sultans Palace

بزرگ نمایی The Sultans Palace
Q.A.NAKHAL

Q.A.NAKHAL

بزرگ نمایی Q.A.NAKHAL
CENTRAL BUSINESS

CENTRAL BUSINESS

بزرگ نمایی CENTRAL BUSINESS
DA.Dhahera

DA.Dhahera

بزرگ نمایی DA.Dhahera
Sahar

Sahar

بزرگ نمایی Sahar
تا  
E-nmad