تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است
معرفی کشور سیشل
 معرفی کشور سیشل

جمهوری سی‌شل کشوری است جزیره‌ای در اقیانوس هند . پایتخت آن ویکتوریا است . فرانس آلبرت رنه از سال ۱۹۷۷ تا ۲۰۰۴ رئیس جمهور سیشل بود . پس از او میشل مارتین ریاست ‌جمهوری را در این کشور بر عهده گرفته ‌است .
مساحت این جزیره تقریبا ۴۴۴ کیلومتر مربع می‌باشد و پایتخت آن شهر ویکتوریا ، بزرگ‌ترین جزیره این مجمع الجزایر است که ۸۰ درصد جمعیت را در خود جای داده است .
سیشل مجمع الجزایری مرکب از ۴۱ جزیره در اقیانوس هند است که برخی آنها از جنس گرانیت سخت است . این جزایر پیرامون جزیره ماهه که نود کیلومتر طول دارد و از بزرگ‌ترین جزایر این مجموعه است قرار گرفته اند .
جزایر اصلی ماهه ، پراسلین و لادیگ میباشند . جزایر گرانیتی بیش از ۹۴۰ متر ارتفاع دارند و برخی دشت‌های کم ‌وسعت ساحلی و بریدگی‌های هسته‌ای در سواحل شرقی را در بر میگیرند .
جزایر کورالینی معمولاً همواره و دارای آبهای راکد میباشند . آب و هوای محلی استوایی با رطوبت بالا و نسیم ملایم است که تحت تاثیر جریانات دریایی می‌باشد .

سیشل در یک نگاه

زبان :

-

دين :

-

تعداد توریست :

-

رشد جمعيت :

-

پایتخت :

ویکتوریا

حکومت :

-

تعطیل ملی :

-

احزاب سیاسی :

-
معرفی اجمالی
ساختار دولتی

واحد پول :

-

شرکاء تجاری :

-

کشاورزی :

-

صنعت :

-

رشد اقتصادی :

-

خط تلفن :

-

همراه :

-

کاربر اینترنت :

-

شناسه اینترنت :

-

سایت :

-
ساختار اقتصادی
ساختار ارتباطات

مساحت :

-

آب و هوا :

-

همسایه ها :

-

منابع طبیعی :

-

اختلاف ساعت :

-

خطوط نفت :

-

زمینی :

-

راه آهن :

-

آبی :

-

فرودگاه :

-
ساختار جغرافیایی
ساختار حمل و نقل
جاذبه هاي گردشگری سیشل
Big Ben Victoria

Big Ben Victoria

بزرگ نمایی Big Ben Victoria
تا  
E-nmad